Matka ujęła ją za ramię i potrząsnęłaMatka ujęła ją za ramię i potrząsnęła ze złością. Nic z tego! syknęła. Sądzisz, iż mnie to wzruszy? Co z tym wszystkim miłość ma wspólnego? Zastanów się, kretynko! Przypuszczasz, iż ty albo ja mamy warunki do miłości?

Twarz jej poszarzała nagle. Dinie zdawało się, iż rozjuszone zwierzę chwyciło ją w swe drapieżne szpony. , , Mamo, co chcesz przez to powiedzieć? wyszeptała posiniałymi wargami. Co chcę powiedzieć? pani Bathurst wy buchnęła głośnym śmiechem. Co chcę powiedzieć? powtórzyła. Zaraz się dowiesz. Wyjaś Złota strzała Amora nię ci. Raz wreszcie dowiesz się prawdy. Wiesz o tym, iż wyszłam za mąż tylko przez ciebie. Wyszłam za mąż, bo tamten mnie uwiódł i uciekł ode mnie. Teraz rozumiesz? Rozumiesz, iż jesteś przekleństwem mego całego życia, iż jesteś moim wstydem, czego ci nigdy w życiu nie przebaczę. Rozumiesz, co mówię do ciebie? A może ci mam dokładniej wyjaśnić tę całą sprawę? Jesteś dzieckiem hańby. I ty jeszcze masz śmiałość przeciwstawiać się memu żądaniu? pani z seks ofert drżała na całym ciele. Teraz dopiero zrozumiała jasno całą sytuację. Pani Bathurst spoglądała na córkę ze złośliwym uśmiechem. Przypuszczam, iż walka nasza skończona rzekła. Jeżeli się będziesz chciała opierać, znajdę inną drogę. Zaczynaj pisać ten list, słyszysz? Może jeszcze nie jest za późno. Napisz mu, iż żałujesz żeś zmieniła zamiar. Błagaj o przebaczenie. Lecz pani z seks ofert pochyliła głowę i ukryła twarz w dłoniach. Pani Bathurst pozostawiła ją na chwilę w spokoju, po czym znowu silną dłonią potrząsnęła ją za ramię. Dino! Nie będę tu stała nad tobą. Bierzesz się do tego listu, czy nie? Zmuszasz mnie do wymierzenia kary. Nagle odwaga wstąpiła w duszę Diny. Zwróciła ku matce bladą, skamieniałą twarz. Nie napiszę tego! Wolę raczej umrzeć! Jeżeli to, co mi przed chwilą powiedziałaś jest prawdą, to lepiej będzie gdy umrę! Nie mogę zostać żoną człowieka, jakiego dumą jest rodzinna tradycja. Była śmiertelnie blada, a tylko oczy jej płonęły jakimś wewnętrzym ogniem. Pani Bathurst przyszło na myśl, iż może obrała fałszywą drogę. Ręka jej zacisnęła się z wściekłością na ramieniu dziewczyny. Mamo, to boli. Właśnie o to mi chodzi odparła pani Bathurst. Jest to kara za nieposłuszeństwo! Skatuję cię jak psa, abyś przez całe życie pamiętała, iż matce nie wolno się sprzeciwiać. Pytam cię po raz ostatni! Czy masz zamiar ten list napisać? Namyśl się dobrze, zanim mi odpowiesz. To jest niemożliwe, naprawdę wyszeptała dziewczyna. I Czyli nie napiszesz? zapytała pani Bathurst z wściekłością.

pani z seks ofert skinęła w milczeniu głową i chwyciła się kurczowo krzesła. Nie napiszesz? pani Bathurst cedziła słowo po słowie. Nie blade wargi wyrzeldy odpowiedź i zacisnęły portal z seks anonsami się kurczowo. pani z seks ofert zesztywniała na krześle.


Copyright © 2017 Duża popularność seks telefonu